Beatrix Ramosaj ka pak ditë që është larguar nga shtëpia e madhe, Big Brother VIP.

Mungesën e saj brenda më së shumti është duke e ndjerë partneri i saj, aktori Donald Veshaj.

Ky i fundit ditën e sotme (e mërkurë) ka marrë vëmendje me një veprim që ka të bëjë pikërisht me këngëtaren nga Kosova.

Donald Veshaj (Foto: Instagram)

Derisa është lëshuar një këngë e artistes së njohur, ai shfaqet i lumtur duke e ndjerë plotësisht atë.

Të gjitha lajmet nga Big Brother Vip Të gjitha lajmet nga Big Brother Vip

“Sa më ka marrë malli”, tha ai.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ramosaj në anën tjetër ditën e djeshme (e martë) ka reaguar për herë të parë pas largimit nga BB VIP.

Ajo këto ditë nuk ishte në gjendje të mirë psikologjike dhe për këtë theksoi se kishte nevojë për ta rimarrë veten.

E njëjta tutje shtoi se është në përgatitje të disa projekteve muzikore ashtu siç kishte premtuar gjatë qëndrimit në shtëpi. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.