Ka tash sa kohë që reperët shumë të pëlqyer të estradës, Tayna dhe Mozzik, kanë paralajmëruar një duet të ri.

Përmes imazheve që ndanë me fansat, ata treguan se e incizuan këngën e tyre për vetëm 30 minuta, duke premtuar se do të jetë hit.

E kjo këngë tashmë ka rënë në dorën e publikut, për mes aplikacionit SoundCloud.

“Edhe ti” mban titullin kënga e re dyshes, e cila duket të jetë ritmike, ndërsa nuk dihet nëse është publikuar me parapëlqimin e të dyve.

Asnjëri prej reperëve nuk ka paralajmëruar që kënga është e gatshme për publikun, çka ka çuar fansat të mendojnë se ajo po rrjedh ilegalisht në internet.

Këto ditë, Mozzik dhe Tayna realizuar edhe xhirimet e klipit, të cilat i kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, duke treguar se do të shfaqen mjaft me stil në videoprojektin “Edhe ti”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

haseya👸🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on Jan 20, 2020 at 3:22am PST

View this post on Instagram

28.01 Tayna ft. Mozzik – Edhe ti 🤑

A post shared by Tayna (@tayna) on Jan 18, 2020 at 2:06pm PST