LAJMI I FUNDIT:

Rrëmbehet dhe dhunohet 18 vjeçarja në Mitrovicë, policia jep detajet e ngjarjes

Rrëmbehet dhe dhunohet 18 vjeçarja në Mitrovicë, policia jep detajet e ngjarjes
Foto: Ilustrim

Mbrëmjen e 12 gushtit, një 18-vjeçare në Mitrovicë, u rrëmbye nga dy persona, ka deklaruar vetë viktima para zyrtarëve policorë.

Reklama

Sipas raportit 24-orësh të policisë, 18-vjeçarja ka thënë se dy persona e kanë futur me forcë në një veturë, ia kanë mbyllur gojën dhe sytë.

Ajo ka thënë se për rreth dy orë ka qëndruar në një lokacion, deri më tani të panjohur.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se të dyshuar deri më tani të pa njohur, me forcë e kanë futur në një makinë, i kanë mbyllur gojën dhe sytë dhe për një periudhë prej rreth dy orëve e kanë mbajtur në një lokacion deri më tani të pa njohur e më pas e kanë liruar. Gjithashtu sipas viktimës të dyshuarit kanë ushtruar dhunë ndaj viktimës”, thuhet në njoftimin e policisë.

Arrestohen tre persona, rrëmbyen dhe dhunuan një 18-vjeçare në Mitrovicë
Lexo po ashtu Arrestohen tre persona, rrëmbyen dhe dhunuan një 18-vjeçare në Mitrovicë

“Janë identifikuar dhe arrestuar tre të dyshuar dy prej tyre për rastin e rrëmbimit dhe një për rast të dhunimit nën dyshimin se në muajin mars e ka dhunuar viktimën. Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, përfundon raporti. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Lajme
Gjermania: Irrituese kur Vuçiq i deklaron fajtorët viktima

Gjermania: Irrituese kur Vuçiq i deklaron fajtorët viktima

Lajme
Radoiçiq pranon pjesëmarrjen në sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit

Radoiçiq pranon pjesëmarrjen në sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit

Lajme
Automjete, argjend, motorë, anije, 7 DVR, dronë – Gjithçka u sekuestrua gjatë aksionit policor në veri

Automjete, argjend, motorë, anije, 7 DVR, dronë – Gjithçka u sekuestrua gjatë aksionit policor në veri

Lajme
Babai i Triumf Rizës: Enver Sekiraqa është vrasësi, jo ai që po rri në burg

Babai i Triumf Rizës: Enver Sekiraqa është vrasësi, jo ai që po rri në burg

Drejtësi
Kryhet autopsia e trupave të pajetë të sulmuesve në Banjskë të Zveçanit, por ende nuk është bërë identifikimi i tyre

Kryhet autopsia e trupave të pajetë të sulmuesve në Banjskë të Zveçanit, por ende nuk është bërë identifikimi i tyre

Lajme
Kalo në kategori