Kanë kaluar pothuajse shtatë-tetë muaj që kurrë e ka sjell këngën e fundit.

Bëhet fjalë për Rovena Dilon, e cila duket se shumë shpejt do të vjen me një video projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes llogarisë personale në Instagram teksa ka zbuluar edhe disa detaje rreth saj.

“Shumë shpejt. Gati projekti i ri muzikor në bashkëpunim me Adrian Hilën dhe videoproduksionin e Altin Celmetas”, ka shkruar ndër të tjerash artistja.

Ajo ndër të tjerash ka treguar se kënga do të jetë një baladë me motive ballkanike shumë ndryshe nga të tjerat.

Ndryshe, Dilo theksojmë se gjatë verës ka mbajtur disa koncerte anembanë Shqipërisë, ku u prit mirë prej publikut. /Telegrafi/