Ronela Hajati është prej këngëtarëve më të suksesshme shqiptare dhe mbetet aktive me projekte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Por, së fundi këngëtarja nga Shqipëria ka udhëtuar drejt New York-ut, ku edhe po shijon pushimet.

Nga atje Ronela u ka qëndruar fansave afër me postime të ndryshme, duke treguar se po argëtohet pafund.

Foto: Ronela Hajati/Instagram

Këngëtarja nuk ka lënë anash as imazhet e shumta, në të cilat u shfaq plotë stil dhe sharm, ashtu sic ndodhi në postimin e radhës.

E veshur e tëra në të zeza, Ronela theksoj format trupore, ndërsa shihet me grim të lehtë në fytyrë dhe flokët bionde i la të lira mbi supe.

Reklama

Foto: Ronela Hajati/Instagram

Ndërsa, në disa postime tjera, Ronela tregoi se mori pjesë në koncertin e yllit latino-amerikan, Ricki Martin për të cilin tha se ishte një nga netët më të mira që ka përjetuar ndonjëherë.

Reklama

Ndryshe, pak javë më parë Ronela publikojë këngën “Leje” në bashkëpunim me këngëtarin e ri. Klement. /Telegrafi/