LAJMI I FUNDIT:

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”
Foto: Screenshot/Instagram

Është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”.

Reklama

Eventi, që mbahet në Ulqin, mblodhi artistë të shumtë anë e mbanë trojeve shqiptare.

Një nga këngëtaret e pranishme dhe në garë ka qenë Ronela Hajati.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, ajo ka zbuluar se është zyrtarisht fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”.

Të gjitha lajmet nga Netët e Klipit Shqiptar
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Netët e Klipit Shqiptar

“TQR fitoi video më e mirë në të gjithë komponentët dhe unë jam zyrtarisht fituese e edicionit të 20-të të Netët e Klipit Shqiptar”, nis postimi i biondes.

Foto: Screenshot/Instagram

“Edhe pse shiu nuk na la rehat ky është një moment i lezetshëm me kupat e mia. Faleminderit nga zemra’, vazhdoi më tej ajo.

Ronela këtë kohë ka lansuar disa këngë të reja dhe po vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori