LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo Sharka reagon pas vdekjes së babait: Kam falënderuar Zotin që dola nga shtëpia pikërisht në momentin kur im atë kishte nevojë për mua

Ronaldo Sharka reagon pas vdekjes së babait: Kam falënderuar Zotin që dola nga shtëpia pikërisht në momentin kur im atë kishte nevojë për mua

Ish-banorit të Big Brother VIP Albania, Ronaldo Sharkës, i vdiq babai pak ditë më parë.

Ai vuante prej vitesh nga kanceri, gjersa ishte vetëm 52-vjeçar.


Gazetari me këtë rast ka bërë një postim në rrjete sociale, me anë të të cilit falënderon të gjithë për ngushëllimet.

Ai po ashtu thekson se doli nga shtëpia e famshme e Shqipërisë, pikërisht në momentin kur i ati kishte nevojë.

Ish-banorit të BBVA Ronaldo Sharkës i vdes babai, një ditë pasi produksioni njoftoi se do të merrte përsipër shpenzimet e shërimit
Lexo po ashtu Ish-banorit të BBVA Ronaldo Sharkës i vdes babai, një ditë pasi produksioni njoftoi se do të merrte përsipër shpenzimet e shërimit

Postimi i plotë i Ronaldos (pa ndërhyrje):

“Ky postim per te gjithe ju…. Ne emrin tim dhe te familjes time, ju falenderojme publikisht per ngushellimet dhe te gjithe mbeshtetjen emocionale qe na keni dhene te gjithe, jo vetem te afermit, shoqeria e koleget, por te gjithe shqiptaret, ndaj ju kerkoj ndjese publikisht nese nuk kam mundur t’i pergjigjem mesazheve tuaja por besoj qe me mirekuptoni ne kete pjese, pasi jane me mijera.

Ne nje momet te dyte do ulem dhe do i shoh nje per nje. Dhimbjen nuk e sheron asgje, koha mbase… por ju na keni dhene shume dashuri keto dite ndaj na e keni lehtesuar sado pak. Im ate u largua i ri, vetem 52 vite jete pavaresisht qe semundja e “plaki” para kohe, ama ne 52 vite jete tregoi qe mundet edhe te jesh njeri i mire, ne kete bote komplekse, dhe pavaresisht “plakjes” fizike, semundja nuk ia doli t’i plakte shpirtin dhe zemren.

Ky Big Brother ndoshta nuk ishte i imi, ama per tim ate po. Do kem gjithe jeten kujtimin me te bukur, perqafimin me te ndjere me audio dhe video, qe sa here te me marre malli do e shoh.

Keto dite kam falenderuar Zotin qe kam dale nga shtepia pikerisht ne ate moment, kur im ate kishte nevoje per mua. Faleminderit edhe nje here, nuk di si t’ju falenderoj madje, por faleminderit nga zemra . Babi, te dua”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori