LAJMI I FUNDIT:

Ronald Koeman shihet në aeroportin e Barcelonës – marrëveshja pritet të nënshkruhet shumë shpejtë

Ronald Koeman shihet në aeroportin e Barcelonës – marrëveshja pritet të nënshkruhet shumë shpejtë

Ronald Koeman duket se është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e skuadrës së Barcelonës.

Reklama

Trajneri holandez që aktualisht është në krye të ‘Tulipanëve’, pritet që shumë shpejtë të firmosë me skuadrës katalunase.

Quique Setien do të shkarkohet, pas turpërimit 8-2 që ua bëri Bayern Munichut në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Quique Setien (Foto: David Ramos/Getty Images/Guliver)

Presidenti Josep Bartomeu ka paralajmëruar ndryshime rrënjësore ne klub, derisa trajneri së bashku me drejtorin sportiv Eric Abidal, do të largohen.

Në vend të Setien duket se do të vije Ronald Koeman që është parë tashmë në aeroportin e Barcelonës.

Trajneri holandez pritet që të nënshkruajë kontratë trevjeçare me Blaugranasit, ndërsa do të jetë pjesë e disa largimeve të lojtarëve në klub. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori