Rita Ora shtoi në koleksionin e ri një tatuazh të ri teksa vizitoi një sallon tatuazhesh në New York.

Këngëtarja, 32, hyri në Instagram për të zbuluar tatuazhin e saj më të fundit në kraharor dhe duart e saj.

Rita kishte një tatuazh me temë astrologjike të një busulli të rrethuar nga yje dhe planetë të vendosur pranë siluetës së një gruaje dhe një thënie që thoshte: “Duajini të gjithë, besoni disa, mos i bëni keq askujt”.

Krijuesja e hitit “Anywhere” ngriti pjesën e sipërme të jelekut për të treguar veprën e saj të re të artit të vizatuar me delikatesë nga artisti i tatuazheve Mr K.

Reklama

“Ndoshta diçka tjetër, çfarë të them se jam i varur”, ka shkruar ylli sipër imazheve.

Reklama

Rita më pas vazhdoi të tregojë tatuazhet e shumta të duarve dhe u tha ndjekësve se kishte shkuar në sallonin e tatuazheve për disa ‘ndërhyrje dhe disa tatuazhe të reja’.

Muzikantja ka fjalët durim dhe fuqi në të dyja anët e saj dhe modele të ndryshme të ndërlikuara pikash në gishtat e saj. Ajo gjithashtu ka një rrjetë merimangash, zemrën dhe kryqin.

Rita së fundmi konfirmoi se u martua me Taika Waititi vitin e kaluar.

Për herë të parë, këngëtarja tregoi me krenari unazat e saj teksa u shfaq në “The Tonight Shoë” me Jimmy Fallon në New York.

Reklama

Këngëtarja tregoi me krenari unazën e saj verbuese të fejesës smerald pasi pranoi se e kishte zgjedhur vetë.

“Është hera ime e parë që tregoj unazën time – ndihem sikur je pjesë e marrëdhënies sime sepse ne të shikojmë çdo natë – a është kjo e çuditshme?”, i tha ajo prezantuesit Jimmy.

Reklama

Rita – e cila dukej sensacionale me një bluzë argjendi dhe mini fund, të cilin e kombinoi me vathë nga Maria Tash – zbuloi gjithashtu se dasma e saj e fundit me Taikan e kishin frymëzuar albumin e saj të ardhshëm.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora Të gjitha lajmet nga Rita Ora

“Jam shumë e emocionuar për këtë muzikë, sepse ndihem sikur udhëtimi që më mori për të arritur në këtë pikë, dy vitet e fundit, jeta ime ka ndryshuar në mënyrë drastike”, shpjegoi ajo.

Reklama

Marrja e një vendimi për të kaluar pjesën tjetër të jetës me dikë është një lloj vendimi i madh dhe kështu më bëri të shkruaj përsëri.

“Unë u frymëzova nga dashuria… Kjo është më shumë sesa thjesht muzikë, është një moment në jetë për mua”, tha Rita. /Telegrafi/

Reklama