Rita Ora ka zbuluar se kohët e fundit ka ndryshuar numrin e telefonit në mënyrë që njerëzit nuk i dëshiron në jetë, të mos kenë kontakt me bukuroshen.

Me sa duket kjo është bërë enkas për ish të dashurit, ku krijuesja e disa hiteve tha se askush nga e kaluara nuk mund ta thërrasë më atë.

“Unë kam pasur të njëjtin numër telefoni për një kohë vërtet të gjatë dhe më në fund e ndryshova. Tani unë jam si, ‘Askush nuk është shkruan mua!'”, tha biondina.

Calvin Harris

‘Por, kjo është me të vërtetë ndjenjë e mirë. Ndihem sikur kam pasur një pastrim të madh. Është e çuditshme, por e kam bërë”, shtoi ajo.

“Tani kam fuqi se kë ta sjell në jetën time, energjinë që e dua dhe vendosi me cilët persona dua të flas”, tha këngëtarja.

Rita kujtojmë ka qenë më parë në lidhje me Calvin Harrisin, 35 vjeç, Rob Kardashian, 31 vjeç, dhe James Arthur, 30 vjeç.

Rob Kardashian

Gjithashtu artisten gjithnjë e më shumë po e lidhin me aktorin Andrew Garfield, i cili në të kaluarën ka luajtur rolin e Spidermanit.

Rita Ora vihet në siklet kur pyetet për lidhjen me Andrew Garfieldin Rita Ora vihet në siklet kur pyetet për lidhjen me Andrew Garfieldin

Ndryshe, 28-vjeçarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/