LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora merr gjithë vëmendjen, teksa bën një paraqitje elegante dhe me stil në Sydney

Rita Ora merr gjithë vëmendjen, teksa bën një paraqitje elegante dhe me stil në Sydney

Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo gjatë një paraqitjeje të saj të fundit në Sydney.

Ylli i muzikës pop, 33 vjeçe, tronditi publikun kur u shfaq e veshur me një pamje elegante e tëra në të zezë, me një kulturë të zhytur të kraharorit të kombinuar me pantallona dhe këpucë të të njëjtës ngjyrë.


Bukuroshja e plotësoi pamjen e saj me një xhaketë të zezë të hapur që nënvizonte format e saj të mahnitshme trupore, shkruan DailyMail.

Rita u kujdes edhe për aksesorët, teksa vendosi një palë syze dielli me stil, një çantë të ngjashme, vathë të artë dhe një zinxhir me pendë me shkronjën “R”.

Rita Ora mbulon fytyrën me një çantë 26 mijë euroshe, që të mos vihet re në Aeroportin e Sydneyt
Lexo po ashtu Rita Ora mbulon fytyrën me një çantë 26 mijë euroshe, që të mos vihet re në Aeroportin e Sydneyt

Ish-trajnerja e “The Voice Australia” i kishte lënë flokët e saj të ndritshme ngjyrë kafe në valë të lirshme.

Në një moment, ajo u pa duke dalë nga një limuzinë e zezë dhe ishte e gjitha me buzëqeshje ndërsa ecte përgjatë rrugës së ngarkuar dhe shijonte pamjet.

Me qëndrimin e saj të lirshëm dhe buzëqeshjen atraktive, bukuroshja mori vëmendjen e të gjithëve ndërsa shijonte një ditë argëtuese jashtë në qytet.

Rita së fundmi ka udhëtuar nëpër Zelandën e Re me bashkëshortin e saj regjisor, Taika Waititi, duke eksploruar gjithçka që ofron vendi.

Gjatë udhëtimeve të saj, ish-trajnerja e “The Voice Australia” publikoi fotografi dhe video të saj duke fluturuar me helikopter mbi një ujëvarë dhe duke eksploruar malet e mbuluara me dëborë në Queenstown.

Rita ka kaluar disa javë të fundit duke udhëtuar vajtje-ardhje mes Zelandës së Re dhe Australisë me bashkëshortin e saj Taika – i cili është nga Raukokore – dhe motrën e saj Elena. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori