LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora e vlerëson bashkëshortin si “Zot” në shtrat

Rita Ora e vlerëson bashkëshortin si “Zot” në shtrat
Reklama

Këngëtarja 32-vjeçare nuk u përmbajt kur iu përgjigj një pyetjeje për bashkëshortin e saj regjisor.

Rita Ora i la shikuesit të habitur gjatë një paraqitjeje të fundit në “Watch What Happens Live With Andy Cohen”, kur ajo e përshkroi me humor bashkëshortin e saj, regjisorin e njohur Taika Waititi, si një “zot seksi”.


Momenti i sinqertë ndodhi kur Andy i kërkoi Ritës të përshkruante aureolën e miqve të saj të showbizz-it, duke përfshirë Justin Bieber dhe Cardi B.

Ndërsa Rita nuk e kishte problem të ndante njohuri për të tjerët, ajo e gjeti veten të ngecur për një moment kur erdhi puna për të karakterizuar të dashurin e saj regjisor.

Mes qeshjeve, Rita tha: “Vetëm… vetëm… zot i seksit”, duke nxitur të qeshura jo vetëm nga publiku i studios, por edhe nga i ftuari tjetër, DJ dhe producenti Diplo.

Muajin e kaluar, çifti festoi përvjetorin e tyre të parë të martesës në një mënyrë të ëmbël, duke përhapur më në fund detajet e ceremonisë së tyre intime.

Gjithashtu, këngëtarja publikoi një video muzikore për këngën e saj të re, “You & I”, duke shfaqur pamje nga dita e dasmës së çiftit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori