Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj këto ditë po qëndron në Zanzibar të Tanzanisë.

Nga atje krijuesja e hitit “Bad Rosita” ka sjellur imazhe nga më të ndryshmet teksa nuk ka hezituar të shfaqet pa makijazh.

Në disa foto të fundit, Rina shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë bezhë dhe të ngushtë i cili ia theksonte linjat trupore ndërsa e kombinoi edhe me një kapele prej kashte.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Pa grim në fytyrë dhe flokët natyrale, këngëtarja nga Istogu dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive.

“Përvoja më e mirë e jetës sime, mund ta shihni në sytë e mi”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e imazheve.

Reklama

Foto: Rina Balaj/Instagram

Nuk munguan as komentet e shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj sipër fotografive që solli në llogarinë e saj të Instagramit.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Rina Balaj Të gjitha lajmet nga Rina Balaj

Ndryshe, Rina aktualisht është beqare pasi i dha fund lidhjes disa vjeçare me partnerin dhe bashkëpunëtorin e saj në disa projekte muzikore, reperin Sin Boy.

Këngëtarja ndërkohë ka njoftuar se është duke punuar në këngë të reja, e fundit nga Rina mban titullin “Daddy”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)