LAJMI I FUNDIT:

Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune

Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune
(Foto: Splash News)

Hamshori hollivudian, Leonardo DiCaprio, është fotografuar në të njëjtin lokal me rumunen magjepsëse, Madalina Ghenea.

Reklama

Siç raporton Daily Mail, çifti potencial janë parë në një klub nate në Milano (edhe pse jo duke hyrë bashkë) dhe është interesant fakti se ata dy kanë qenë në lidhje në të kaluarën.

Me këtë rast, 35-vjeçarja kishte veshur një kostum shndritës për daljet e natës, të cilin e ka shoqëruar me taka të larta, ndërsa 47-vjeçari, si zakonisht, ka zgjedhur një dukje më të thjeshtë – xhinse të zeza, kapele dhe xhaketë.

(Foto: Splash News)

Ndryshe, një burim i paidentifikuar i afërt me aktorin, kishte deklaruar më shumë se dhjetë ditë më parë se DiCaprio ka dëshirë të sistemohet dhe se dëshiron të heqë reputacionin e një zemërthyesi të Hollywoodit.

Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë
Lexo po ashtu Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë
(Foto: Splash News)

Duket se interesimi i tij i fundit për rumunen e bukur, me të cilën ka qenë në lidhje në të kaluarën, mund t’i konfirmojë fjalët e burimit. /Telegrafi/

(Foto: Splash News)

(Foto: Splash News)

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Ylli i

Ylli i "Harry Potter", Bonnie Wright bëhet nënë për herë të parë

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Kalo në kategori