LAJMI I FUNDIT:

Rikthehet në vëmendje ‘loja me shkop’, Monika: ‘Vëllai i Madh’ më tha të kujdesem për Fifin për shkak të problemeve shëndetësore

Rikthehet në vëmendje ‘loja me shkop’, Monika: ‘Vëllai i Madh’ më tha të kujdesem për Fifin për shkak të problemeve shëndetësore
Foto: Screenshot/YouTube

‘Loja me shkop’ është rikthyer sërish në vëmendje në puntatën e parë të post Big Brother VIP.

Ishte Semi që ishte ndjerë shumë keq dhe përjetoi gjendje ankthi nga loja e Monikës, Palomës dhe Fifit, marrë parasysh që kjo e fundit lëvizte nëpër shtëpi me shkop në dorë.

Banorja tjetër, Monika Lubonja ka zbuluar detaje që nuk i dinim për Fifin dhe bisedës që është bërë tek dhoma e rrëfimit për gjendjen shëndetësore të artistes.

“Dhe tani që e shoh nuk është se më jep ndonjë ndjesi. Ai nuk ka qenë moment i mirë. Nuk mendoj ndryshe, mendoj se ka qenë gabim e gjithë loja dhe mbaj mend që Monika më ka thënë që kisha fjetur gjumë se po të kisha qenë zgjuar, nuk do e kisha lejuar. Realisht, këtë situatën e përjetoj keq dhe nuk do të doja të shpërtheja në këtë moment”, ka thënë Semi.

“Kam harxhuar energji duke të ndenjur afër, këtë do ta kisha shpenzuar në lojën time”, debat i ashpër mes Arjolës dhe Fifit në post BBV
Lexo po ashtu “Kam harxhuar energji duke të ndenjur afër, këtë do ta kisha shpenzuar në lojën time”, debat i ashpër mes Arjolës dhe Fifit në post BBV

“Fifi ishte në një gjendje emocionale dhe të nesërmen nga Vëllai i Madh jam thirrur dhe më kanë thënë, kujdes Fifin. Në orët e para të mëngjesit, Fifi tha dua të dal. Dalim bashkë i thashë dhe me ne ishte edhe Paloma. Tha dua të bëj diçka të ndryshoj gjendjen time dhe mes nesh po fillonte një lojë. Atë lojë, fillimisht kam dashur ta bëj me Palomën dhe i thashë nuk do futesh ti sepse banorët po të sulmojnë, ndaj po futem unë. E gjitha u bë që gjendja emocionale e Fifit të shkonte mirë. Kemi shkuar tek Vëllai i Madh dhe na tha merrni një shkop për të bërë lojën. Ndaj shkopi do të përdorej si sinjal. E bëmë te Arjola dhe ajo e kuptoi ndaj e perceptuam lojën. Kur Arjola thotë boll me këtë, Paloma thotë duhet të flemë, Fifi duhet të shkonte të linte shkopin, ngrihen çunat dhe e kapin me shkop në dorë”, tha Monika.

Problemet me shëndetin bënë që Filloreta Raçi (emri i plotë) të linte garën e BB VIP. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori