Rike Roçi vazhdon ta bëjë për mrekulli rolin e modeles, teksa po qëndron në Milano të Italisë.

Ndërkohë, ajo është aktive në rrjetet sociale, ku i ndan me fansat e saj disa prej imazheve që i realizon.

Të gjitha lajmet nga Rike Roci Të gjitha lajmet nga Rike Roci

Gjatë fundjavës, bukuroshja ka publikuar fotografi, ku ka pozuar me të brendshme dhe natyrisht se ngacmon imagjinatën e gjinisë së fortë.

View this post on Instagram

♥️ @spettro_multimedia

A post shared by Rike Roci (@rike_roci_) on Apr 28, 2019 at 7:48am PDT

Kujtojmë që Rike fillimisht u bë e njohur me pjesëmarrjen në versionin shqiptar të ‘Big Brother’, teksa prezenca në tribunat e stadiumeve gjatë ‘Euro 2016’, e bëri atë shumë të popullarizuar.

Faqet rozë të mediave të njohura ndërkombëtare i kanë kushtuar artikuj bukuroshes shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

👩🏼♥️🐻 Kur ne fakt ke dashuri vetem per arushin 😂

A post shared by Rike Roci (@rike_roci_) on Apr 11, 2019 at 7:18am PDT