Ndërkohë që bën punën e modeles, Rike Roçi nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja në pozat që i shpërndan me fansat e saj të shumtë.

Kësaj radhe, bukuroshja shqiptare e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me të brendshme të zeza dhe ngacmon imagjinatën.

Fotosesioni me fustan të bardhë, Rike Roçi vjen tërheqëse Fotosesioni me fustan të bardhë, Rike Roçi vjen tërheqëse

Në bazë të lokacionit të publikuar në Instagram, fotografia është realizuar në Lugano të Zvicrës.

Pjesëmarrja në versionin shqiptar të spektaklit real televiziv, ‘Big Brother’, e bëri të njohur dhe të popullarizuar Riken te publiku unë.

Më pas, ajo mori vëmendje të madhe me prezencën e saj në tribunat e stadiumeve franceze gjatë Kampionatit Evropian, ‘Euro 2016’.

Asokohe, tabloidet kryesore e shumta ndërkombëtare i kanë kushtuan artikuj bukuroshes shqiptare, e cila në ditët e sotme vazhdon të ndërtojë karrierën si modele edhe jashtë kufijve shqiptarë. /Telegrafi/