Hip hop ylli i ri, R-Jan, ka publikuar projektin e tij më të ri.

Reperi realizimin e ri muzikor e bëri shumë kohë më parë, kurse pas një pune profesionale e finalizoi këngën me klip.

Kënga titullonet “Ma i Forti” dhe bëhet fjalë për këngë me tekst të fortë, tipike për zhanrin hip hop.

BigBang dhe RedBox mbajnë firmën për anën
muzikore duke dëshmuar punën e madhe me talentët e hip hop skenës.

Videoklipi u realizua në Prishtinë nga Valon Aziei e ku pjesmarrës në klip janë miq e bashkpuntorë të R-Jan.

“JaJa” dhe “Milano” mbeten dy projekte të suksesshme të reperit prishtinas që tashmë nisi rrugëtimin me RedBox. /Telegrafi/