LAJMI I FUNDIT:

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Sonny është një qen dinak, i cili ka shpikur një taktikë të zgjuar për ta ndihmuar atë të shmangë një shëtitje gjatë natës dhe një video e mashtrimit të tij ka bërë të qeshin njerëzit.

Në video shihet sesi qeni shtiret sikur fle në shtratin e pronarëve që po përpiqen ta “zgjojnë” për një shëtitje natën.


Në një moment Sonny u dorëzua duke parë pronarin, dhe një vështrim jo shumë i bukur për këtë.

Videoja ka mbledhur 2.3 milionë shikime dhe gati gjysmë milioni pëlqime.

“I zgjuar! Qeni im shtrihet në shpinë dhe bërtet sikur i janë thyer putrat”, “Këtë e bën edhe qeni im, fillon të gërhijë por harron të mbyllë sytë” dhe “Vështrimi i tha të gjitha”, janë disa nga komentet. /Telegrafi/

@ourpupsonny Yes, we let him sleep 🤣 #dog #dogsoftiktok #puppy #puppiesoftiktok #fyp #foryou ♬ original sound – Sonny ☀️

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Interesante
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Kalo në kategori