LAJMI I FUNDIT:

Pushimet në Grand Blue Fafa Resort për vetëm 65 € për person!

Pushimet në Grand Blue Fafa Resort për vetëm 65 € për person!

Përqafoni ngrohtësinë dhe bukurinë e muajit mars në Grand Blue Fafa Resort në Durrës. 

Për vetëm 65 € për person, për natë, kënaquni me vakte të shijshme gjatë gjithë ditës, shijoni pije freskuese palimit dhe relaksohuni në spa.  

Ndërsa shijoni diellin pranë pishinës, të vegjlit tuaj mund të argëtohen në Miniclub të dedikuar. Muzika live që organizohet gjatë fundjavave, do të krijojë një atmosferë të gjallë për të gjithë. Ju do mund të qëndroni aktiv në palestër dhe patjetër që keni edhe Wi-Fi falas.  

I vendosur në rivierën shqiptare që të lë pa frymë, Grand Blue Fafa Resort ofron kombinimin perfekt të rehatisë, komoditetit dhe mundësive të pafundme për aventurën tuaj të pushimeve pranverore.  

Mos e humbisni këtë ofertë të jashtëzakonshme – rezervoni pushimin tuaj sot! 

Për më shumë detaje vizitoni: 

Facebook: Grand Blue Fafa   

E-mail: info@fafa.al 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori