LAJMI I FUNDIT:

Publikohet një video e Monikës në BBV duke kërcyer mbi karrige, ndërkohë që në një moment heq bluzën

Publikohet një video e Monikës në BBV duke kërcyer mbi karrige, ndërkohë që në një moment heq bluzën

Banorët brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri, Big Brother VIP, shpesh nga jashtë komentohen për veprimet e tyre, debatet e po ashtu edhe për ndonjë situatë të pazakonshme.

Ata janë në qendër të vëmendjes 24/7, ndonëse bëhen viral për çdo lëvizje e përfliten në masë të madhe në rrjetet sociale.


Së fundmi në Instagram e gjithashtu edhe në rrjetet e tjera të popullarizuara shfaqet një video e aktores Monika Lubonja.

Monika Lubonja (Foto: YouTube)

Bëhet fjalë për një video ku artistja shqiptare po kërcente sipër një karrige dhe në një moment thuajse hoqi bluzën.

Kjo shkaktoi reagime të shumta e të qeshura edhe nga banorët, të cilët u argëtuan mjaft shumë marrë parasysh natyrën e Lubonjës, pa komplekse.

Të gjitha lajmet nga Ron Zaiti
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ron Zaiti

Monika ndodhet prej më shumë se 100 ditësh brenda shtëpisë dhe ruan raporte të mira thuajse me të gjithë për shkak të energjisë pozitive.

53-vjeçarja brenda BBV ka rrëfyer edhe për ndarjen nga partneri i saj, me të cilin ka një vajzë të quajtur, Tea.

Theksojmë që këtë javë në nominim është Tani së bashku me aktorin Donald Veshaj. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori