LAJMI I FUNDIT:

Publikohen pamjet e para të filmit “Argylle”, në të cilin luan edhe Dua Lipa

Publikohen pamjet e para të filmit “Argylle”, në të cilin luan edhe Dua Lipa

Henry Cavill dhe këngëtarja e kthyer në aktore Dua Lipa afrohen me një kërcim në foton e parë nga filmi i ri thriller spiun i Apple TV plus, i titulluar “Argylle”.

Reklama

Aktori 38-vjeçar luan rolin e personazhit të titullit në këtë film të ri nga regjisori Matthew Vaughn, me këngëtaren 26-vjeçare që ka debutuar në aktrim në rolin e Lagrange, shkruan DailyMail.

Cavill postoi fotografinë e parë në Instagram, megjithëse një video e shkurtër ngacmuese është shfaqur gjithashtu në rrjetet sociale që shfaq pjesët e para të pamjeve të aktorit Cavill, këngëtares Lipa dhe yllit të famshëm të “West Side Story”, Ariana DeBose.

Fotografia paraqet një Cavill të dobët të veshur me një kostum të mprehtë jeshil, ndërsa kërcen afër me Duan, e veshur me një fustan ari që vezullon.

“Argylle dhe Lagrange. Duket krejtësisht paqësore, apo jo…”, tha Cavill në mbishkrimin e imazhit në Instagram.

Lipa postoi të njëjtën fotografi për 80.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram, duke shtuar: “Shikoni në fillim!! Së shpejti… Argylle”.

Videoja ndërkohë ofron një tjetër paraqitje të shkurtër të Argyll-it të Cavill-it, pasi ai dëgjohet duke thënë: “Sa më i madh të jetë spiuni, aq më e madhe është gënjeshtra”.

Personazhi i DeBose sapo shihet duke i dhënë dikujt një vështrim të turpshëm, ndërsa një pamje tjetër tregon Argyllen dhe Lagrangen në pistën e vallëzimit.

Videoja e shkurtër përfundon me Lagranzhin e Lipës duke kërcyer vetë në mes të pistës së vallëzimit.

Me zbulimin e kësaj fotografie dhe videoje ngacmuese, është e mundur që ‘traileri’ i parë mund të jetë afër, edhe pse kjo ende nuk është konfirmuar.

Në film do të luajnë gjithashtu: Samuel L. Jackson, Bryce Dallas Howard, John Cena, Catherine O’Hara, Sam Rockwell, Bryan Cranston dhe Rob Delaney.

Skenari i filmi është shkruar nga Jason Fuchs (që ka shkrua gjithashtu skenarin e “Wonder Woman”) bazuar në romanin e Elly Conway që u botua në vitin 2022.

“Argylle” është aktualisht në fazën e post-produksionit, megjithëse ende nuk është caktuar një datë e publikimit në Apple TV Plus.

Cavill do të kthehet gjithashtu si Sherlock Holmes në vazhdimin e Netflix, “Enola Holmes 2”, me Millie Bobby Brown që do të kthehet si personazhi kryesor.

Ai është gjithashtu i bashkangjitur për të luajtur në “The Rosie Project”, bazuar në romanin e autorit Graeme Simsion me të njëjtin emër. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori