LAJMI I FUNDIT:

Henry Cavill

13 Artikuj

Henry Cavill konfirmon largimin nga roli i Supermanit

Henry Cavill konfirmon largimin nga roli i Supermanit

Yjet
Henry Cavill nuk do të jetë më pjesë e “The Witcher”, fansat e serialit janë tërbuar për zëvendësimin

Henry Cavill nuk do të jetë më pjesë e “The Witcher”, fansat e serialit janë tërbuar për zëvendësimin

TV / Film
Henry Cavill dhe Natalie Viscuso debutojnë si çift në tapetin e kuq

Henry Cavill dhe Natalie Viscuso debutojnë si çift në tapetin e kuq

Yjet
Publikohen pamjet e para të filmit “Argylle”, në të cilin luan edhe Dua Lipa

Publikohen pamjet e para të filmit “Argylle”, në të cilin luan edhe Dua Lipa

TV / Film
Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Trend
Dhjetë sakrificat “e çmendura” që bënë aktorët e famshëm për rolet e tyre

Dhjetë sakrificat “e çmendura” që bënë aktorët e famshëm për rolet e tyre

TV / Film
Sipas shkencës, Robert Pattinson është mashkulli më i pashëm në botë

Sipas shkencës, Robert Pattinson është mashkulli më i pashëm në botë

Yjet
Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë të famshmit që bëjnë një jetë normale dhe tregojnë defektet e tyre të përditshmërisë

Shtatëmbëdhjetë të famshmit që bëjnë një jetë normale dhe tregojnë defektet e tyre të përditshmërisë

Yjet
Ben Affleck shtoi 4.5 kilogramë në muskuj për rolin e Batmanit: Dieta ditore e tij

Ben Affleck shtoi 4.5 kilogramë në muskuj për rolin e Batmanit: Dieta ditore e tij

Yjet
Të famshmit e suksesshëm që injoroheshin nga shokët e klasës kur ishin në shkollë (Foto)

Të famshmit e suksesshëm që injoroheshin nga shokët e klasës kur ishin në shkollë (Foto)

Yjet
Tom Cruise lëndohet gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 6” (Foto/Video)

Tom Cruise lëndohet gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 6” (Foto/Video)

TV / Film
Kush do të jetë James Bondi i ardhshëm?

Kush do të jetë James Bondi i ardhshëm?

Imran Amiti