0Shares

PSG ka kaluar në epërsi në ndeshje ndaj Metz në minutën e 31-të të takimit.

Edinos Cavani e shënoi golin nga afërsia e portës.

Unay Emery ka rreshtuar sulmuesit në këtë ndeshej duke luajtur nga minuta e parë me Mbappen, Neymar dhe Darxler që janë në mbështetje të Cavanit.

Ky ishte goli i 6-të i Cavanit në Ligue 1. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)