Mila Kunis dhe Ashton Kutcher po fillojnë një traditë të re në shtëpi këtë Krishtlindje.

Aktorët, të cilët luajtën në “That ’70s Show” së bashku, nuk planifikojnë t’u japin fëmijëve e tyre, Wyatt 3-vjeçar dhe Dimitrit 10-muajsh, dhuratat për Krishtlindjet në dhjetorin e këtij viti.

Në një intervistë me “Entertainment Tonight”, Kunis shpjegoi se festimi është bërë një ngjarje brenda familjes së saj hebraike, dhe tha se ajo dhe Kutcher do të jenë më të kujdesshëm se si fëmijët e tyre e shohin atë kohë të vitit, transmeton Telegrafi.

“Vitin e kaluar kur kemi festuar Krishtlindjet, Wyatt ishte 2 vjeç dhe ishte shumë i entuziazmuar,” tha Kunis. “Nuk i dhamë asgjë – ishin gjyshërit. Ai akom nuk e çmon një dhuratë. Ata as nuk e dinë se çfarë po presin; Ata vetëm presin gjëra”.

Kunis dhe Kutcher janë në rregull me gjyshërit që ofrojnë një dhuratë, por gjithashtu dëshirojnë t’u tregojnë fëmijëve të tyre se si të paguajnë përpara se të marrin.

Defektet në pamjen e jashtme të yjeve (Foto) Defektet në pamjen e jashtme të yjeve (Foto)

“Ne do të donim të dhuronim një donacion bamirësie në spitalin e fëmijëve”, tha ajo.

Kunis gjithashtu diskutoi se si ajo i mban fëmijët e saj të zënë gjatë udhëtimeve.

“Ne kemi një kartë të bibliotekës publike kudo që të shkojmë,” tha ajo. “Kur është e nxehtë jashtë, shkojmë në bibliotekë dhe lexojmë libra.”

Aktorja gjithashtu bëri shaka duke treguar se si ka ndryshuar jeta e saj me Kutcherin që kur ata u bënë prindër.

Si dukeshin aktorët tanë të preferuar në rolin e tyre të parë në një film? (Foto) Si dukeshin aktorët tanë të preferuar në rolin e tyre të parë në një film? (Foto)

“Ne ishim nga ato çiftet që mendonim vetëm për temën se cili do të dukej më bukur kur të shkonim në klub. Dhe tani unë jam tipi që kërkon: “Më lejoni t’ju tregoj për kopshtin zoologjik në Atlanta dhe shtëpinë e frymëzuar”, tha ajo me shaka shaka.

“Nuk ka një aktivitet fëmijësh që unë nuk kam bërë ende me fëmijën tim!”, ka përfunduar Mila Kunis. /Telegrafi/