Edhe Alessandra Ambrosio i është bashkuar listës së gjatë të bukurosheve që kanë pozuar për video-kalendarin e revistës Love.

Reklama

35-vjeçarja është e njohur për fizikun e saj të patëmetë, ndërsa për më shumë se një dekadë ka modeluar për brendin e të brendshmeve, Victoria’s Secret.

Disa nga pozat provokuese të Alessandras

Sot (e hënë) është publikuar videoja, në të cilën bukuroshja ekspozon trupin e saj magjepsës.

Maxim ia dha epitetin e më të bukurës, tash është bërë pjesë e kalendarit të Love (Foto) Maxim ia dha epitetin e më të bukurës, tash është bërë pjesë e kalendarit të Love (Foto)

Alessandra paraqitjet me të brendshme duke treguar sidomos pjesën e pasme, ndërsa vazhdon të zhvishet derisa i heq krejt jelekët dhe një pjesë të brekëve. /Telegrafi/