Stella Maxwell ka hequr flatrat e Victoria’s Secret teksa shfaqet e mrekullueshme në fotografitë e reja për revistën Love.

Reklama

Nën regjinë e Hype Williams, 26-vjeçarja tregon format e saj me një veshje ngjyrë ari, transmeton TCH.

Po flitet për një lidhje të saj me aktoren Kristen Stewart

Me kamerën që xhiron ngadalë trupin e saj, modelja irlandeze lëviz nga cepi në cep teksa në sfond dëgjohet kënga “I Wanna Be Your Lover” e Prince.

Kjo është femra më seksi në botë sipas "Maxim" (Foto) Kjo është femra më seksi në botë sipas "Maxim" (Foto)

Një sërë emrash të njohur dhe modele janë shfaqur në kalendarin tradicional të Love dhe publikohen në faqet e tyre çdo dhjetor.

Poza që të lënë pa fjalë

Reklama

Mes tyre, Rita Ora, Irina Shayk, Taylor Hill, Doutzen Kroes, Chrissy Teigen e Kim Kardashian. Shfaqja e Stella vjen pas fjalëve të një lidhje të re të saj me aktoren Kristen Stewart.

Reklama