0Shares

Amerikani i cili mund të mbulojë dy pozitat, Patrick Cole, është përforcimi i fundit i Sigal Prishtinës.

Basketbollisti 23 vjeçar ka qenë pjesë e North Carolina Central në kampionatin e kolegjeve, NCAA.

Lajmet e fundit nga KB Prishtina Lajmet e fundit nga KB Prishtina

Mesatarja e tij është 19.3 pikë, 5.6 asistime dhe 7 kërcime.

Ky është përforcimi i katërt i Sigal Prishtinës.

Këto transferime për klubin bardh e kaltër vijnë pas shortit të Ligës së Kampionëve ku kryeqytetasit përballen në rrethin e parë kualifikues me skuadrën Tsmoki Minsk. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)