Ajo është një prej prezantueseve që shpejt u bë një prej emrave të kërkuar të skenës.

Elmira Sadrija shpejt arriti të bëhet prej personazheve më atraktive televizive, fillimisht në Klan Kosova.

Së fundmi ajo ka kaluar në Supersport, ku drejton emisionin “Minuta Shtesë” që transmetohet në platformën më atraktive televizive, IPKO.

Ky hap në karrierën e saj ndodhi në prag të ditëlindje së 22-të të cilën bukuroshja po e feston më e lumtur se kurrë.

View this post on Instagram

Make dreams come true.

A post shared by Elmira Sadrija (@elmirasadrija) on Feb 15, 2019 at 8:07am PST

Së paku kështu duket në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku ajo realizoi një sesion me rastin e ditëlindjes.

Plot sharm dhe atraktive, Elmira duket se është gati të pushtojë botën e televizionit duke u shfaqur tejet atraktive.

View this post on Instagram

Counting my blessings 💞#pisces #piscesseason

A post shared by Elmira Sadrija (@elmirasadrija) on Feb 21, 2019 at 10:11am PST

“Jam falënderuese për secilën ditë të jetës time, një vit tjetër kakaluar dhe një i ri ka filluar. Mrekullia e jetës është një dhuratë nga Zoti, kështu që lutem me fjalë falënderuese”, ka shkruar bukuroshja në rrjetin social në Instagram.

Aktualisht Elmira besohet se është ‘single’. /Telegrafi/