LAJMI I FUNDIT:

Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers

Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers
(Foto: Instagram/kristinapinktv/Screenshot/Twitter)

Prezantuesja e NBA, Kristina Pink, ka përjetuar një rënie të rëndë në parket pas ndeshjes ndërmjet Los Angeles Clippers dhe Atlanta Hawks (106-93).

Pas ndeshjes, ajo e ka intervistuar njërin prej basketbollistëve më të mirë të ndeshjes, Amir Coffey, i cili me 21 pikë të realizuara e udhëhoqi Clippers drejt triumfit.


Mirëpo, këpucët me take të larta dhe parketi i lagur nuk janë kombinim i mirë. Në një moment, ajo ka rrëshqitur dhe është rrëzuar rëndë, teksa kamerat e kanë xhiruar situatën.

Basketbollistët që ndodheshin pranë reaguan për ta parë a është mirë dhe më pas i ndihmuan që të ngritej në këmbë.

Videoja e rrëzimit të Kristinas u bë menjëherë virale në rrjetet sociale, ndërsa reporterja atraktive e Fox më vonë njoftoi përmes rrjeteve sociale se ishte mirë.

“Për të gjithë ata që pyesin, unë jam mirë. Kishte ujë në parket… I vlerësoj të gjitha mesazhet”, ka shkruar Pink në Twitter. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

La Liga
Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

La Liga
Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Bundesliga

"Nuk kam edhe shumë jetë" - basketbollisti amerikan në gjendje të rëndë, tregon mënyrën se si mund të shpëtojë

NBA
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
Kalo në kategori