Një person është plagosur me armë dje pasdite në Parkun e Gërmisë.

Sipas Policisë së Kosovës, njësitë policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/