LAJMI I FUNDIT:

Pique poston një foto të rrallë në Instagram me të dashurën Clara Chia Marti

Pique poston një foto të rrallë në Instagram me të dashurën Clara Chia Marti
Foto: Instagram

Ish-partneri i Shakiras, Gerard Pique, ndau së fundmi një selfie me të dashurën e tij, Clara Chia Marti.

Ish-profesionisti i futbollit, 36 vjeç, u shfaq i zhveshur në pjesën e sipërme teksa shikonte në kamerë dhe bëri një buzëqeshje të butë, ndërsa Marti shihet ulur në prehrin e tij duke mbajtur telefonin për të realizuar foton.


Modelja 24-vjeçare shihet e veshur thjesht, me një bluzë të gjerë dhe tërësisht pa makijazh.

Ai vendosi që imazhin ta kompletojë me një ‘emoji’ zemër ngjyrë portokalli.

Të gjitha lajmet nga Gerard Pique
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gerard Pique

Fansat ndërkohë reaguan menjëherë në pjesën e komenteve me fjalë nga më të ndryshmet.

Të shumtën e kohës i janë referuar si ish-i dashuri i Shakiras si dhe duke i bërë thirrje që të mos publikojnë fotografi së bashku.

Këngëtarja e “Waka Waka”, 46 vjeçare, dhe i dashuri i saj prej 11 vitesh njoftuan ndarjen qershorin e kaluar, por thashethemet për lidhje filluan të shfaqen më vonë atë vit kur ai u pa me Martin.

Foto: Getty Images

Thuhet se Clara ishte shkaktarja kryesore e ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhje së bashku.

Gerard dhe Shakira kanë bashkë dy fëmijë: Milan dhe Sasha. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori