LAJMI I FUNDIT:

Pezullohen përkohësisht xhirimet e “Mission: Impossible 7” pasi njëri nga anëtarët e ekipit rezultoi pozitiv me COVID-19

Pezullohen përkohësisht xhirimet e “Mission: Impossible 7” pasi njëri nga anëtarët e ekipit rezultoi pozitiv me COVID-19
Në xhirime të "Mission; Impossible 7"
Reklama

Pak muaj pasi Tom Cruise u pa duke qortuar anëtarët e ekipit për shkak të shkeljes së protokolleve të distancës sociale, xhirimet e “Mission: Impossible 7” u pezulluan në sajë të një rezultati pozitiv me COVID-19.

Paramount, i cili është duke prodhuar filmin më të fundit të Cruise, nuk zbuloi se kush në produksion kishte dalë pozitiv në një deklaratë që studioja i dha CNN.


“Ne kemi ndaluar përkohësisht xhirimet e Mission: Impossible 7 për shkak të një rezultati pozitiv me coronavirus në gjatë testimit rutinor”, thuhej në deklaratë. “Ne po ndjekim të gjitha protokollet e sigurisë dhe do të vazhdojmë të monitorojmë situatën”.

Tom Cruise (Foto: The Guardian)

Xhirimet në Itali u pezulluan fillimisht në muajin shkurt 2020 për shkak të pandemisë dhe më pas rifilluan në tetor.

Të gjitha lajmet nga Mission: Impossible
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Mission: Impossible

Në dhjetor, gazeta britanike The Sun siguroi dhe publikoi disa inçizime audio që pretendohet se shfaqin Cruise “duke qortuar anëtarët e grupit që po qëndronin afër njëri-tjetrit”.

Në xhirime të “Mission; Impossible 7”

“Ne jemi standardi i artë”, dëgjohet Tom në regjistrimin audio teksa The Sun raportoi se ishte ai. “Ata janë kthyer atje në Hollywood duke bërë filma tani për shkak të nesh! Sepse ata besojnë në ne dhe atë që ne po bëjmë”.

Filmi është planifikuar të publikohet në maj të vitit 2022. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Magazina
Kalo në kategori