LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi
Helena Bonham Carter — shtriga, filmi "Big Fish"

Për të krijuar një lidhje të fortë fizike dhe emocionale me karakterin që ata po portretizojnë, disa nga aktoret më të famshme dhe më të talentuara të Hollywoodit nuk ngurruan të ndryshojnë plotësisht pamjen e tyre: duke prerë flokët e tyre të mrekullueshëm, duke shtuar peshë, duke u rritur, dhe duke marrë pamje krejtësisht ndryshe.

Bright Side admiron talentin e këtyre bukurive dhe vendosi të prezantojë aktoret më të guximshme që kanë bërë sakrifica të mëdha për role filmike.

Hilary Swank — Maggie Fitzgerald, filmi “Million Dollar Baby”

Mayim Bialik — Amy Farrah Fowler, filmi “The Big Bang Theory”

Gwendoline Christie — Brienne of Tarth, seriali “Game of Thrones”

Anne Hathaway — Fantine, filmi “Les Misérables”

Penélope Cruz — Italia, filmi “Don’t Move”

Mia Wasikowska — Jane Eyre, filmi “Jane Eyre”

Vanessa Hudgens — Agnes Bailey, filmi “Gimme Shelter”

Margot Robbie — Harley Quinn, filmi “Suicide Squad”

Renee Zellweger — Bridget Jones, filmi “Bridget Jones: The Edge of Reason”

Cynthia Nixon — Vivian Bearing, filmi “Wit”

Helena Bonham Carter — shtriga, filmi “Big Fish”

America Ferrera — Betty Suarez, filmi “Ugly Betty”

Kate Winslet — Hanna Schmitz, filmi “The Reader”

Kate Winslet — Hanna Schmitz, filmi “The Reader”

Natalie Portman — Evey Hammond, filmi “V for Vendetta”

Në trend Magazina

Më shumë
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Magazina

"Mos u gëzoni herët", Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori