LAJMI I FUNDIT:

Përzgjedhësi i Holandës, Ronald Koeman, neveriti tifozët e futbollit pasi u kap duke futur gishtin nga hunda në gojë

Përzgjedhësi i Holandës, Ronald Koeman, neveriti tifozët e futbollit pasi u kap duke futur gishtin nga hunda në gojë

Holanda fitoi ndaj Polonisë me rezultat 2-1, por një moment i përzgjedhësit të ‘tulipanëve, Ronald Koeman, po del të jetë mjaftë i diskutuar, pasi ai harroi shkurtimisht se kishte dhjetëra kamera të drejtuara drejt tij gjatë lojës.

Koeman, nuk ishte në pozicionin e tij më të mirë në disa momente të ndeshjes ndaj Sllovenisë.

Me sa duket diçka e shqetësonte aq shumë sa Koemanin sa që e futi gishtin tregues të dorës së majtë në hundë. Deri këtu mund të jemi në rregull.


Por holandezi shkoi edhe larg, pasi që gishtin që e futi në hundë, e futi edhe në gojë. Ky moment po konsiderohet më neveritësi deri më tani në EURO 2024.

Në të kaluarën, ish- përzgjedhësi i Gjermanisë, Joachim Low, ka qenë shumë shpesh pjesë e momenteve të tilla neveritëse.

Ajo që mund të ngushëllojë Koemanin duhet të jetë fitorja e skuadrës së tij në ndeshjen hapëse të Euro 2024. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
E mbani mend ikonën dhe rekordmenin e Ligës Premier? Në moshën 44-vjeçare i rikthehet futbollit

E mbani mend ikonën dhe rekordmenin e Ligës Premier? Në moshën 44-vjeçare i rikthehet futbollit

Ligat tjera
Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t'u bashkohet

Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t'u bashkohet

La Liga
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Premier League
Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Ligue 1

"Nëse ata duan që unë të largohem nga Real Madridi, do të duhet të më vrasin" - ylli i Los Blancos shfaq besnikërinë e tij ndaj klubit

La Liga
Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

La Liga
Kalo në kategori