LAJMI I FUNDIT:

Konfirmohet sa ditë do të mungojë Shaqiri

Konfirmohet sa ditë do të mungojë Shaqiri
In this Aug. 22, 2015 photo Stoke City's Xherdan Shaqiri leaves the pitch after the final whistle of the Barclays Premier League match after the English Premier League soccer match between Norwich City and Stoke City at Carrow Road, Norwich, England. (Steve Paston/PA via AP) UNITED KINGDOM OUT - NO SALES - NO ARCHIVES
Reklama

Mark Hughes ka konfirmuar se ylli i klubit Xherdan Shaqiri nuk do të jetë pjesë e ekipit në ndeshjen e së shtunës ndaj Watfordit.

Mesfushori me tipare sulmuese që sapo ishte kthyer nga lëndimi, është lënduar në humbjen 2:1 ndaj Southamptonit.


“Shaqiri pritet të mungojë dhjetë ditë, ashtu diçka”, ka thënë ai.

Stoke është i nënti në tabelën e Ligës Premier.

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bukayo Saka vendosi rekord në Ligën e Kampionëve, as Messi nuk mund ta bënte këtë

Bukayo Saka vendosi rekord në Ligën e Kampionëve, as Messi nuk mund ta bënte këtë

Liga e Kampionëve
Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Premier League
Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritet në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritet në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Përfaqësueset
“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

Tenis
Kalo në kategori