LAJMI I FUNDIT:

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Romeo Veshaj, një banor tejet i komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania, ka publikuar një imazh me Heidin pas përfundimit të spektaklit.

Ai këtë fotografi e publikoi në llogarinë e tij në Instagram, derisa dyshja pozonin para pasqyrës.

Çifti prekën finalen e madhe të spektaklit që u mbajt të shtunën, megjithatë nuk arritën që të rrëmbejnë çmimin kryesor, duke qenë se fituese u shpall Egla.

Foto: Romeo Veshaj / Instagram

Megjithatë, reagimi i tyre në rrjetet sociale pas përfundimit të formatit, u jep fund spekulimeve të shumta që dyshja mund ta kenë pasur lidhjen vetëm për lojë.

Për këtë kishte spekulime dhe aludime të shumta, por siç duket Romeo u dha fund këtyre thashethemeve me fotografinë e fundit në rrjet. /Telegrafi/