LAJMI I FUNDIT:

Pas një aksidenti horror – arrestohet ylli i UFC-së që po voziste në gjendje të dehur

Pas një aksidenti horror – arrestohet ylli i UFC-së që po voziste në gjendje të dehur

Luftëtari i UFC-së, Tony Ferguson raportohet se është arrestuar nën dyshimin se ka vozitur në gjendje të dehur, derisa makina i tij u përplas me dy të tjera që ishin të parkuara.

Reklama

Në pamjet e marra nga gazeta amerikane TMZ, vetura, që mendohet se i përkiste Fergusonit, i kthyer nga njëra anë me airbag të shpërthyer brenda, duke shtypur një Mercedes dhe një makinë tjetër jashtë një klubi të Hollivudit.

Luftëtari amerikan mbeti i pa lënduar pas përplasjes që ndodhi pak para orës 2 të mëngjesit të ditës së sotme.

Natë fantastike në UFC 279, Diaz e mposht Fergusonin, derisa Chimaev tregohet i pamëshirshëm për Holland
Lexo po ashtu Natë fantastike në UFC 279, Diaz e mposht Fergusonin, derisa Chimaev tregohet i pamëshirshëm për Holland

TMZ pretendon se oficerët e policisë e përshkruan Ferguson si “shumë jobashkëpunues” në vendngjarje dhe thanë se ai refuzoi të bënte një test të alkoolit.

Një nga makinat e përfshira në përplasje i përket reperit Cash Gotti, i cili doli nga klubi për të zbuluar se Mercedesi i tij ishte dëmtuar.

Ferguson luftoi për herë të fundit në shtator 2022, ku u mund në raundin e katërt nga Nate Diaz. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Milani me shumë mungesa para përballjes me Borussia Dortmundin

Milani me shumë mungesa para përballjes me Borussia Dortmundin

Serie A
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori