Një muaj më parë konfirmuan se po shkurorëzohen dhe duket se aktori nuk ka humbur shumë kohë.

Justin Theroux dhe Jennifer Aniston njoftuan muajin e kaluar se do të shkurorëzohen pas dy vjet e gjysmë martese.

Edhe pse javëve të fundit raportohej se aktorja Naomi Watts është fajtore për ndarjen e çiftit, duket se kjo ishte një gënjeshtër.

E gjithë kjo pasi që së fundi, aktori është parë në krah të modeles 25-vjeçare Petra Collins.

? @raevvn in the locker room

A post shared by Petra Collins (@petrafcollins) on Feb 1, 2018 at 12:17pm PST

Të dy thuhet se janë duke u takuar që një kohë dhe së fundi kanë pasur një darkë romantike, siç raporton Daily Mail.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, Justin publikoi fotografinë e tyre të përbashkët në llogarinë personale në Instagram, por pa kokë, por duke e etiketuar Petrën.

Sidoqoftë, për momentin, gjithçka i është lënë e kohës, sepse askush nuk ka konfirmuar ose mohuar. /Telegrafi/

@adamselman ??? takeover by @petrafcollins ?

A post shared by @ justintheroux on Feb 8, 2018 at 7:14pm PST

?????

A post shared by Petra Collins (@petrafcollins) on Jan 26, 2018 at 10:02am PST