Këngëtari Blero dhe bukuroshja Afrona dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë muajin e kaluar.

Çifti organizuan dasmën në një resort luksoz në Shëngjin me plot familjarë, miq e të ftuar VIP.

Blero dhe Afrona gjatë gjithë këtyre javëve kanë ndarë vazhdimisht me fansat në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga dasma.

View this post on Instagram

💜

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Sep 29, 2019 at 8:33am PDT

Së fundmi, ka qenë këngëtari ai i cili ka vendosur të publikojë një fotografi me vjehrrin e tij në InstaStory.

Teksa ka pozuar me babanë e Afronës, Blero shkruan në mbishkrimin e fotografisë se në këmbim të besimit që i dha të bijën, ai nuk do ta zhgënjejë kurrë.

“Njeriu i cili ma besoi çikën e vet. Të premtoj se nuk do të zhgënjej kurrë Nexhi”, kanë qenë fjalët e Bleros në InstaStory. /Telegrafi/

Foto: Blero/InstaStory