LAJMI I FUNDIT:

Pas konfrontimit të Thiago Silvas me anëtarin e Leicesterit edhe bashkëshortja e brazilianit ka disa fjalë për të

Pas konfrontimit të Thiago Silvas me anëtarin e Leicesterit edhe bashkëshortja e brazilianit ka disa fjalë për të

Gruaja e Thiago Silvas, Isabele da Silva kishte disa fjalë për Daniel Amarteyn në mediat sociale, pasi bashkëshorti i saj u konfrontua me lojtarin gjatës fitores 2-1 të Chelseat ndaj Leicsterit.

Anëtari i Dhelprave acaroi tifozët e Chelseat kur hodhi emblemën e bluve në tokë pas finales së Fa Cup, me ngjarjen që vazhdoi edhe në Ligën Premier.

Silva u përfshi së bashku me Mason Mount në përplasjen e me Amarteyn, duke reaguar ashpër për sjelljet e tij.

Gruaja e mbrojtësit ishte e pranishme në stadium, derisa shpërndau një video në rrjetet sociale.

“Kjo është, Thiago Silva tregoju se kush është bosi”, ishte mbishkrimi i saj në videon e publikuar.

Ajo më pas tha edhe: “Ne e urrejmë Tottenhamin”, duke treguar se është një tifozë e madhe e Chelseat. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Mega ofertë nga gjiganti evropian për Alonson - 23 milionë euro pagë në vit

Mega ofertë nga gjiganti evropian për Alonson - 23 milionë euro pagë në vit

Bundesliga

"Do të shkarkohet në mëngjes?" - Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

Premier League
Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë

Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë

Superliga
E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

La Liga
Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve me të zezë për të njëjtën arsye që Mike Tyson e bëri në boks

Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve me të zezë për të njëjtën arsye që Mike Tyson e bëri në boks

Ndërkombëtare
Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

La Liga
Kalo në kategori