LAJMI I FUNDIT:
Thiago Silva

Thiago Silva

194 Artikuj

Info

Thiago Silva është futbollist brazilian i lindur më 22 shtator 1984.

Mesazhi i gruas të Thiago Silvas nuk do t’i pëlqejë aspak Pochettinos

Mesazhi i gruas të Thiago Silvas nuk do t’i pëlqejë aspak Pochettinos

Premier League
Thiago Silva, Broja, Colwill dhe Gallagher u përballen me tifozët e Chelseat pas humbjes turpëruese nga Middlesbrough

Thiago Silva, Broja, Colwill dhe Gallagher u përballen me tifozët e Chelseat pas humbjes turpëruese nga Middlesbrough

Premier League
Qendërmbrojtësi 100 milionësh që pritet ta zëvendësojë Thiago Silvan te Chelsea

Qendërmbrojtësi 100 milionësh që pritet ta zëvendësojë Thiago Silvan te Chelsea

Premier League
Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Serie A
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Premier League
Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Premier League
Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Premier League
Gabriel Magalhaes zgjedh bashkëlojtarët e preferuar te Brazili, injoron shokët e Arsenalit

Gabriel Magalhaes zgjedh bashkëlojtarët e preferuar te Brazili, injoron shokët e Arsenalit

Përfaqësueset
Chelsea e barazon rezultatin ndaj Man Cityt

Chelsea e barazon rezultatin ndaj Man Cityt

Premier League
Thiago Silva zbulon sekretin e jetëgjatësisë: Të rinjtë mendojnë se është humbje parash

Thiago Silva zbulon sekretin e jetëgjatësisë: Të rinjtë mendojnë se është humbje parash

Premier League
Karriera e Thiago Silvas si futbollist profesionist po shkon drejt fundit

Karriera e Thiago Silvas si futbollist profesionist po shkon drejt fundit

Premier League
Thiago Silva do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit

Thiago Silva do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit

Premier League
Thiago Silva i përgjigjet thashethemeve për largim nga Chelsea

Thiago Silva i përgjigjet thashethemeve për largim nga Chelsea

Ndërkombëtare
Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Ligat tjera
Është pjesë e Chelseat nga mosha gjashtëvjeçare – Jamesit i plotësohet ëndrra e fëmijërisë, bëhet kapiten

Është pjesë e Chelseat nga mosha gjashtëvjeçare – Jamesit i plotësohet ëndrra e fëmijërisë, bëhet kapiten

Premier League
Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Ligue 1
“Ai do të ishte një nënshkrim masiv” – Silva flet për lojtarin që do dëshironte ta shihet te Chelsea

“Ai do të ishte një nënshkrim masiv” – Silva flet për lojtarin që do dëshironte ta shihet te Chelsea

Premier League
Mauricio Pochettino merr vendim për kapitenin e ri të Chelseat

Mauricio Pochettino merr vendim për kapitenin e ri të Chelseat

Premier League
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Rafael Leao tregon kundërshtarin e tij më të vështirë me të cilin është përballur

Rafael Leao tregon kundërshtarin e tij më të vështirë me të cilin është përballur

Serie A
Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Ndërkombëtare
Silva mohon se do të largohet nga Chelsea: Jam i lumtur këtu

Silva mohon se do të largohet nga Chelsea: Jam i lumtur këtu

Premier League
Silva dëshiron ta shkëpusë kontratën me Chelsean

Silva dëshiron ta shkëpusë kontratën me Chelsean

Premier League
Diskutim i nxehtë mes yjeve të Chelseat në humbjen ndaj Arsenalit

Diskutim i nxehtë mes yjeve të Chelseat në humbjen ndaj Arsenalit

Premier League