LAJMI I FUNDIT:

Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Drake nis rrugën këtë javë për turneun e tij “It’s All a Blur” me 21 Savage, por së pari, ai mori vëmendje për diçka tjetër që duket se kanë marrë frymëzim nga trendi ‘Barbiecore’.

Këngëtari i “Hotline Bling” ndau një video në InstaStory këtë që tregonte një manikyr të freskët rozë- përpara ndalesës së tij të parë në Çikago të mërkurën.

Në klip, Drake këndon këngën “Through The Wire” të Kanye West teksa pozon në pasqyrë, duke u dhënë fansave vështrimin e thonjve të tij rozë me dy nuanca dhe orën me një ylber me diamante me ngjyra të ndryshme.

Foto: Champagne Papi/Instagram

Zgjedhja e këngës së tij ishte interesante, pasi ai më par bëri një ‘diss’ për Westin duke përmendur Kim Kardashianin në një nga këngët e tij të reja, por duke lënë mënjanë muzikën, reperi kanadez kishte veshur një xhaketë të zezë, të shoqëruar me disa xhinse të ndezura dhe një zinxhir diamanti.

Foto: The Shade Room/Instagram

Llogaria në Instagram “The Shade Room” ndau gjithashtu një foto të Drake duke pozuar me manikyristen e tij, së bashku me një foto nga afër të thonjve të tij rozë.

Megjithatë një pjesën e madhe e komentuesve nuk e pëlqyen pamjen rozë.

Foto: Getty

Kjo nuk është hera e parë që Drake përdor manikyrin shumëngjyrësh, ai kishte vendosur një manikyr me ngjyrë të verdhë dhe të kaltër muajin e kaluar teksa promovonte një kazino online.

Pak ditë më parë futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo publikoi disa foto nga pushimet dhe një detaj ra në sy, ai i kishte të lyer thonjtë e këmbëve, në veprim që portugezi e kishte bërë edhe më parë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori