LAJMI I FUNDIT:

Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyera në Big Brother VIP Albania 3.

Dyshja po shijojnë lidhjen e tyre edhe jashtë, pavarësisht se pati spekulime të ndryshme.

Ata po kalojnë një kohë të mirë duke qenë më privat dhe jashtë vëmendjes së publikut.


Foto: Screenshot/Instagram

Megjithatë, së fundmi kanë ndarë dhuratat që kanë marrë nga fansat e tyre.

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother
Lexo po ashtu Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

“Faleminderit nga zemra”, ka shkruar modelja e njohur në përshkrim.

Foto: Screenshot/Instagram

Heidi dhe Romeo nisën romancën brenda shtëpisë, teksa ish-banorja ka vendosur që të zhvendoset në Shqipëri për të jetuar.

Theksojmë se fituese e edicionit të tretë u shpall Egla Ceno. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Kalo në kategori