Viti 2022 për Luana Vjollcën ka nis me pushime luksoze në ishullin Mauritius që ndodhet në juglindje të kontinentit të Afrikës.

Dhe natyrisht nuk kanë munguar pozat e shumta provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat mahnitëse të bukuroshes bionde.

Edhe së fundmi, përmes llogarisë së saj të Instagram-it, Luana postoi një fotosesion të realizuar në një pishinë ku shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Me një pamje pa grim dhe aksesor ari që ia kompletonin dukej, Luana u paraqit në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndërkohë nuk munguan as komente dhe pëlqimet e fansave të saj të shumë në hapësirën e komenteve.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Luana ka kohë që është tërhequr nga ekranet televizive, por që ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet të rikthehet me projekte të reja, përfshirë ato muzikore. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Foto: Luana Vjollca/Instagram