Oriola Marashi është padyshim një prej modeleve shqiptare më të njohura dhe më të suksesshme.

Modelja nga Shqipëria prej kohësh është bërë imazh i markave të njohura botërore, teksa vazhdimisht realizon fotosesione të ndryshme.

Por, përveç tyre Oriola i mban të përditësuar fansat e saj edhe me imazhe nga përditshmëria e saj, ashtu siç ka vepruar edhe së fundi.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Modelja shtatlartë postoi disa imazhe nga makina, teksa ka provokuar e veshur në një mini-fustan ngjyrë kafe dhe të zezë të kombinuar me çizme të gjata deri tek gjuri ngjyrë kafe e hapur.

Me flokët e gjata në formë valëzimi dhe grim të theksuar, modelja dukej e mahnitshme dhe në super formë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që krahas angazhimeve profesionale, Oriola pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda e ka mbajtur larg syrit të publikut jetën private. /Telegrafi/