LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka mahnitur admiruesit e saj me një seri fotografish të reja.

Këtë herë, ajo ka zgjedhur të modelojë për markën prestigjioze “Guess”, duke përfaqësuar koleksionin e ri në Kosovë.

Marashi, e cila është njohur për prezantimet e saj të guximshme dhe figurën saj tërheqëse, ka publikuar fotografi të reja ku shfaqet në bikini të ndryshme, secila prej tyre duke i theksuar linjat e saj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Fotografitë të cilat u realizuan në bregdet, tregojnë modelen teksa duket tejet seksi dhe në një formë të mrekullueshme dhe shfaqin të gjithë bukurinë dhe profesionalizmin që ajo sjell në fushën e modelingut.

Fotografitë e saj kanë marrë një vëmendje të konsiderueshme dhe kanë bërë jehonë në rrjete sociale, ku komentet pozitive dhe komplimentet për pamjen e saj nuk kanë munguar.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Kjo nuk është hera e parë që Oriola Marashi ka punuar me marka të mëdha ndërkombëtare, mirëpo secila herë e re do të thotë emocione dhe shkëlqim të ri për fansat e saj që e ndjekin me interes të madh karrierën e saj në zhvillim.

Me këtë fotosecion të ri, Marashi vërteton përsëri se është një nga emrat më të njohur në skenën e modelingut shqiptar dhe më gjerë. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram