LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Njëri nga ikonat e njohura të modës, Oriola Marashi, sapo ka bërë një shfaqje të paimagjinueshme në një video të shkurtë të një sfilate për “Guess”.

Në këtë video, ajo paraqitet në bikini të zeza dhe një fustan rrjetë stransparente, duke treguar figurën e saj të mahnitshme dhe stilin e mrekullueshëm.

Marashi, e cila është e njohur për stilin e saj të shkëlqyer dhe prezantimin e saj të sigurt në skenën e modës, nuk ka hezituar të shfaqet me një pamje tërheqëse dhe provokuese.


Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në videon e sfilatës, ajo ecën në pasarelë me një siguri të paimagjinueshme, duke lënë mbresa të forta në ndjekësit e saj në Instagram dhe jashtë saj.

Në këtë shfaqje mbresëlënëse, Oriola tregon një kombinim të përkryer të bukurisë dhe stilizmit. Flokët e saj, të kapur në një bisht të hollë, dhe grimi i saj elegant përcjellin një imazh të rafinuar dhe të sofistikuar.

Përqendrimi i saj në detaje dhe përpjekjet e saj për të përshkruar modelet e “Guess” me një shqisë të veçantë e bëjnë atë një protagoniste të papritur të kësaj sfilate. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori