Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për modelen nga Shqipëria, Oriola Marashi, që edhe kësaj radhe ka mahnitur me pozat e reja ndonëse vjen më ndryshe.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 600 mijë njerëz në Instagram, në fotografitë e reja shfaqet me të brendshme të zeza e mbuluar tërësisht me baltë.

Oriola Marashi (Foto: Instagram)

Ylli i “Guess” duket në formë të mahnitshme dhe sigurisht që ka rrëmbyer vëmendje me linjat trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet kanë qenë të menjëhershme dhe postimi mblodhi mijëra pëlqime akoma pa bërë një orë.

Oriola Marashi (Foto: Instagram)

Oriola vazhdon të jetë njëra nga modelet shqiptare më të kërkuara në treg dhe jo vetëm.

Puna dhe përkushtimi i madh e kanë bërë që të jetë e përfshirë edhe në rrafshin ndërkombëtar. /Telegrafi/