LAJMI I FUNDIT:

One T dhe Melisa Lleshi sjellin këngën e re “Gina Montana”

One T dhe Melisa Lleshi sjellin këngën e re “Gina Montana”
Foto: Screenshot/YouTube

One T dhe Melisa Lleshi kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Reklama

“Gina Montana” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova ka marrë vëmendje të madhe me paraqitjen provokuese në klip.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për ‘beat’-in, miksimin dhe producimin u kujdes Dualvox.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky i fundit bashkë me Zzap e bënë edhe masterizimin e kësaj kënge ritmike.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar Enis Nishorit.

Besohet që kjo këngë e tyre do të pëlqehet nga fansat dhe tashmë ndodhet e plotë në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori